Přívěsky

Prozkoumejte naši kolekci přívěsků z pravého  jantaru z Polska a z Dominikánské republiky a vyberte si ten, který vás chytne za srdce. Říká se totiž, že si jantar vybírá svého majitele nebo majitelku, ne naopak. V mnohých kulturách je jantar považován za "živý kámen", který má duši a chrání před zlými sílami.  V dávných dobách se jantarové ozdoby používaly jako ochranné amulety.

Každý přívěsek z jantaru je originálním dílem přírody. Nikdy nenajdete dva stejné  kousky. Hřejivý dotek a hedvábný povrch jantarových přívěsků bude hýčkat vaši pokožku, ani je nebudete chtít sundat. Jantar je lehký, proto i větší přívěsky se nosí příjemně bez pocitu, že vás táhnou k zemi. 

Cena

48576125
148576125

Značky

Podle kovu

Podle pohlaví

Podle příležitosti

Podle stylu

Podle tvaru

Položek k zobrazení: 146
Nahoru
Další produkty
146 položek celkem

Přívěsky brousíme výhradně z přírodního jantaru. Respektujeme jeho vlastnosti a žádným způsobem jantar nemodifikujeme ani nebarvíme. Jantar zasazujeme do stříbra s ryzostí 925/1000 a do 14-ti karátového zlata. Některé kousky jsou kombinované s jinými polodrahokamy bez použití kovových komponentů.

Pokud se Vám líbí přírodní jantar a náš styl, ale nenašli jste v nabídce našeho e-shopu ten svůj vysněný kousek, napište nám. Bude-li to v našich silách, rádi pro vás vybrousíme jantar i na objednávku.

 

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
v rámci ČR nad 3500 Kč
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Jednoduché obdarování
Doručíme přímo obdarované osobě.