Přívěsek z modrého jantaru se stříbrem Ag 925/1000

Přívěsek z přírodního dominikánského modro-zeleného jantaru a stříbra Ag 925/1000 působí přímo až magicky, jak mění z různých uhlů a za různých světelných podmínek barvu.  Zvlášť na sluníčku si s barvami hraje tak, že z něj nebudete chtít odtrhnout oči.

Řetízek není v ceně přívěsku.

 

12 150 Kč 12 150 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 21009
Přívěsek z modrého jantaru se stříbrem Ag 925/1000
Privesek z dominikanskeho modreho jantaru 210091
ZDARMAZDARMA
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
v rámci ČR nad 3500 Kč
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Jednoduché obdarování
Doručíme přímo obdarované osobě.

Detailní popis produktu

Materiál:
- přírodní dominikánský modrý jantar 
- stříbro Ag 925/1000

Váha přívěsku: 8,1 g
Rozměry jantaru: 35 x 23 x 13 mm
Délka přívěsku se závěsem:  50 mm

Přívěsek je vybroušený z přírodního modrého dominikánského jantaru. Obsahuje drobné inkluze, které samé o sobě vytváří uvnitř jantaru obraz připomínající abstraktní tušovou malbu.  Na černém podkladu a na sluníčku má tmavě modrou, na bílém pozadí zase hnědou. Aby jeho hra se světlem vynikla, doporučujeme nosit ho na tmavém oblečení. 

Abychom vám dominikánský jantar předvedli co nejvěrněji, je fotografovaný za různých světelných podmínek, tj. pod intenzivním bodovým LED světlem a na slunečním světle na černém i bílém pozadí. Pokud byste ho však chtěli vidět naživo, rádi vás přivítáme v naší výdejně v Praze ve Strašnicích nebo se s vámi rádi spojíme přes WhatsApp a ukážeme vám ho přes video.  Neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář zde.

Dominikánský jantar pochází z vyhynulého stromu - luštěniny Hymenea protera. Dnes rostou v jižní Americe a v Africe podobné druhy tohoto stromu, například kurbaryl (Hymenea courbaril).

Dominikánský jantar patří mezi velice vzácné druhy. Je specifický svým zbarvením a optickými vlastnostmi. Absorbuje zelené a modré vlny světelného spektra, proto se na černém podkladě zbarví do zelena nebo do modra. Barva samotného jantaru je však žlutá. Přesněji, pohybuje se po velmi široké paletě, od světle žluté až po oranžovou a červenohnědou. Velice, ale opravdu velice zřídkavě, se objevuje i krvavě červený jantar. Také modrý jantar je velice vzácný. Bývá nazýván také jako „král jantarů“. Ve své nejvyšší kvalitě je jeho cena  srovnatelná s cenou nejkvalitnějších přírodních diamantů.

Řetízek není v ceně přívěsku.

Barvy na fotografii se mohou mírně lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení monitoru nebo obrazovky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívěsky z dominikánského jantaru
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.1 kg
Podle kovu: Stříbro Ag 925/1000
Podle pohlaví: Pro ženy
Podle příležitosti: Vánoce, Narozeniny, Na každý den
Podle stylu: Elegantní
Podle tvaru: Jiné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: